Soy Luna - Finále 4. května!

24. dubna 2017 v 18:38 |  Violetta a Soy Luna

Ahoj všichni! Na začátek bych chtěla říct, že blog bude přednostně o Soy Luně. Novinky o Disney Channel zde budou i nadále, ovšem většina článků se bude týkat seriálu Soy Luna.
Jak už jistě každý z vás ví, Soy Luna se pomalu blíží ke konci 1. série. Ovšem tím dobrodružství hlavních hrdinů nekončí. Ještě máme před sebou posledních osm dílů a ještě se ledacos dozvíme. Já osobně se na 80. epizodu moc těším, ale nechci, aby Soy Luna skončila. Nicméně Soy Luna běží v Latinské Americe s novými díly a dnes Soy Luna 2 začíná i v sousedním Německu. My si bohužel musíme ještě nějaký čas počkat. Nicméně druhá řada seriálu Soy Luna by měla na českém Disney Channel začít na podzim. Zda-li to bude již v září se ještě oficiálně neví.
Druhá řada přinese ale nová tajemství : Například, Co se stane mezi Mattem a Lunou? Proč Tamara odejde? Polepší se Ámbar? A na jaké nové postavy a osobnosti se můžeme těšit?
Mezi osobnosti druhé série určitě můžeme zařadit například Sabrinu Carpenter a nebo Candelariu Molfese. Podle oficiálního traileru se v serílu objeví opět Santi Owen, otec Scharon a nebo Fernanda, ke které bude mít blízko Ramiro. A víte která známá osobnost se v druhé sérii ještě objeví???
Víc dnes prozrazovat nebudu.
Zmíním ještě Got Me Started Tour naší Tini, které se přiblížilo svému konci. Zbývají poslední dva koncerty a turné je u konce. Poslední koncert bude v Německém Frankfurtu. Pokud se chcete podívat, jak tour vypadá a jakou atmosféru mají koncerty, tak vše najdete na youtube.
To je pro dnešek vše. Mějte se krásně! A kdyby jste se chtěli na cokoli zeptat, máte možnost, na vše odpovím : tertera2@seznam.cz 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama