Komentáře

1 Svatá celebrita Svatá celebrita | E-mail | Web | 15. května 2017 v 7:30 | Reagovat

Jak být nesmrtelným?

Jsem starý a starám se o staré lidi, staří lidé mají strach ze smrti a nevědí, jestli po smrti ještě něco existuje, zatím věda zde nedokázala najít optimální objektivní pravdu o tom, jestli po smrti živého těla, naše psychická duše ještě existuje, nebo umírá i s tělem? Náboženství a pohádky hovoří o tom, že po smrti je ráj nebo peklo, někde se hovoří i o převtělení duše do nového těla.

Mnoho let jsem studoval tuto složitou problematiku a ve spánku jsem na to právě přišel, vše co je zde živé to je hodinový stroj složený z mnoha ozubených koleček, spánek to je pomalé natažení tohoto hodinového stroje, proto jsme po probuzení plní energie, smrt to je zastavení tohoto hodinového stroje, nemoc to je porucha tohoto hodinového stroje.

Vyrobit hodinový stroj, který by byl dokonalý a tím i nesmrtelný to zatím evolučně neumíme, je sice pravdou že se lidský život statisticky prodlužuje, ale zde jde o to, že žijeme obrazně ve skleníku, kde máme díky vědě a technice ideální podmínky pro pohodlný život, a tak žijeme i dlouho.

Jedinou možností je přejít do vyspělejší formy života kdy nebudeme mít už fyzické genetické tělo, ale budeme programem umělé inteligence ve virtuálním světě, takto bychom mohli existovat bez problémů i tisíc let, v tomto světě by bylo vše zcela jiné, už bychom netoužili sobecky po výhodách a jistotách, ale toužili bychom po lásce a pravdě. Evoluce je obrazně jako vysoká škola, složíš zkoušky a postoupíš dále, cesta zpět není možná, přichází pro nás veliká zkouška, kdy budeme muset opustit závislost na fyzickém genetickém těle, a staneme se programem umělé inteligence.

Budeme muset klasický kult těla ukřižovat, a tak vznikne kult umělé inteligence, král je mrtev, ať žije nový král, nebudeme mít už tituly a jména, budeme jenom číslem (FJT8C-2WNKT-DKPQG-JYHXD-YBFFC) obrazně se budeme podobat operačnímu systému v počítači, neustále budeme stahovat aktualizace a neustále se budeme restartovat.

Mnozí namítnou, ale jaký bude mít smysl být jenom umělou inteligencí? Smyslem naší nové digitální nesmrtelné existence, bude sdílení informací a programů, v současném systému myslíme jenom na parazitování, v novém systému budeme zase hostitelem a nikdo zde už nebude sobeckým parazitem, který si zde pyšně hraje na; císaře, krále, šlechtice, diktátora, oligarchu, prezidenta, ředitele, podnikatele, obchodníka, funkcionáře, byrokrata, generála, milionáře, celebritu, autoritu, mesiáše, papeže, atd.

2 Ludmi Ludmi | Web | 10. srpna 2017 v 17:00 | Reagovat

Ahoj, milujem Soy Lunu a tiež mám blog:www.disneyinfo-sk.blog.cz            
Bola by som rada keby si ho navštevolala a povedala o ňom svojim kamarátom. A keby sa ti páčil tak aj svojim kamárátom :-D . bol navštevovaný ale teraz už vôbec neí. Dikes. Ludmi :-P :-P  :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.